آرایشگاه ایلدخت

۱۲ میکاپ پرطرفدار ۲۰۲۰

جدیدترین میکاپ روز دنیا به پیشنهاد رژلب

آرایش و گریم ۲۰۲۰

میکاپ پرطرفدار

۱۲ میکاپ پرطرفدار ۲۰۲۰


به دنبال شروع سال نو و ایجاد تغییراتی بعضا اساسی در ظاهر، ترندهای جدیدی از آرایش و زیبایی نیز عرضه می شود. از این رو، از ماه ها قبل از شروع سال نو، آرایشگران مشهور اقدام به ارائه مدل های آرایشی خود می کنند. اگر شما هم کنجکاو شدید بدانید که ترند آرایشی سال ۲۰۲۰ چیست، پیشنهاد می کنیم مطالعه ادامه این مقاله از وب سایت رژلب را از دست ندهید. ما قصد داریم ۱۲ میکاپ پرطرفدار ۲۰۲۰ را به شما معرفی کنیم.


۱٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: ریمل رنگی


وقت آن رسیده که یک استراحت کوتاه به ریمل مشکی رنگ خود بدهید و از سبک میکاپ جدید استفاده نمایید. یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین ترندهای میکاپ سال نوی میلادی، استفاده از ریمل رنگی و روشن است. برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر خود هستند باید بگوییم که رنگ صورتی در میکاپ جدید بسیار ترند شده است. ولی اگر به هر دلیلی تمایل به استفاده از ریمل صورتی ندارید، می توانید از سایر رنگ ها مانند آبی که بسیار هم پرطرفدار است، استفاده نمایید. شاید ریمل های رنگی مژه های شما را چندان پرپشت جلوه ندهند؛ اما گزینه بسیار خوبی برای آرایش فانتزی و فشن محسوب می شود.

ریمل رنگی

ریمل رنگی ۲۰۲۰


۲٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: استفاده از رنگ های نئونی


خوشبختانه همه چیز در سال ۲۰۲۰ ظاهر جدید و مینیمالیستی خواهد داشت. استفاده از رنگ های نئونی از آن دسته تغییرات جدید و زیبا محسوب می شود. سعی کنید به جای این که سایه چشم نئونی را روی کل پلک خود بکشید، آن را تنها برای گوشه های داخلی چشم استفاده نمایید تا جلوه زیباتر و فانتزی تری داشته باشد.

آرایش نئونی

آرایش نئونی ۲۰۲۰


۳٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: استفاده از رژلب سرخابی


وقت آن رسیده که کمی تنوع به رژلب قرمز خود بدهید. همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، در سال ۲۰۲۰ رنگ صورتی بسیار ترند است. برای تکمیل آرایش خود در کنار رژلب سرخابی می توانید از رنگ آبی روشن برای سایه چشم استفاده کنید. اگر می خواهید رژلب سرخابی شما دوام بالایی داشته باشد، به جای استفاده از رژلب مایع یا خامه ای، از رژلب مات استفاده کنید.

آرایش 2020

آرایش لب سرخابی ۲۰۲۰


۴٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: خط چشم مدل میشل


در سال ۲۰۲۰ دیگر نیازی نیست خط چشم خود را به بن مژه بچسبانید. استفاده از خط چشم مدل Shay Mitchell به شما در ایجاد تغییر و تحول شگرف کمک خواهد کرد. خط چشم میشل به این صورت است که یک خط باریک در قسمت میانی پلک خود ایجاد نمایید. برای این که با یک تیر دو نشان زده باشید، می توانید این خط چشم را با کمک رنگ های نئونی بکشید. در این مدل آرایش چشم، حتما از ریمل جهت پرپشت شدن مژه ها یا مژه مصنوعی استفاده کنید.

خط چشم نئونی

خط چشم نئونی ۲۰۲۰


۵٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: سایه چشم رنگی


استفاده از سایه چشم رنگی از اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز شده و در سال ۲۰۲۰ به اوج خود خواهد رسید. سایه چشم رنگی را اگر در جای خود و به درستی استفاده کنید، ظاهر بسیار رویایی و بازیگوشی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. شما می توانید سایه چشم رنگی را به صورت تک رنگ یا چند رنگ مورد استفاده قرار دهید. حتی می توانید از ترکیب چند رنگ نیز استفاده نمایید. فقط کافیست از یک رنگ روشن برای قسمت های داخلی چشم، رنگ متوسط برای قسمت مرکزی پلک و رنگ تیره تر را در قسمت های خارجی پلک به کار ببرید. همچنین، در استفاده از خط چشم مختار خواهید بود و حتی می توانید آن را مورد استفاده قرار ندهید.

سایه چشم رنگی

سایه چشم رنگی آرایش ۲۰۲۰


۶٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: ابروهای طبیعی


خوشبختانه دوره ابروهای نازک به پایان رسیده و ابروهای طبیعی چند سالی می شود که باب شده است. ابروهای پرپشت و طبیعی، ظاهری جوان تر و معصومانه تر برایتان رقم خواهد زد. برای مرتب به نظر رسیدن ابروهای طبیعی خود می توانید از ژل ابروی شفاف استفاده نمایید.

میکاپ 2020

تاثیر ابروهای طبیعی در میکاپ ۲۰۲۰


۷٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: خط چشم پاستیلی


خط چشم نئونی در سال ۲۰۱۹ چندان مورد پسند کاربران قرار نگرفت؛ اما در مقابل، این سبک آرایش به یکی از محبوب ترین ترندهای سال ۲۰۲۰ تبدیل شده است. همانند آن چه در تصویر زیر مشاهده می کنید، با استفاده از خط چشم پاستیلی دیگر نیازی به استفاده از سایه چشم نخواهید داشت. در کنار خط چشم نئونی یا پاستیلی از ریمل حجم دهنده یا مژه مصنوعی استفاده کنید تا جلوه چشم ها چند برابر شود.

خط چشم پاستیلی

خط چشم پاستیلی ۲۰۲۰


۸٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: استفاده از نگین صورت


استفاده از نگین برای صورت، یکی دیگر از ترندهای ۲۰۲۰ است که البته بیشتر برای مجالس و مواقع خاص کاربرد دارد. اگر در مورد استفاده از این ترند کمی تردید دارید، می توانید از چند نگین کوچک برای گوشه های پلک استفاده کنید. در واقع می توانید در این کار خیلی اغراق نکنید.

آرایش صورت

نگین صورت آرایش ۲۰۲۰


۹٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: رژلب ملایم و طبیعی


همیشه لازم نیست از رنگ های تند برای رژلب خود استفاده کنید. گاهی هم می توانید در کنار آرایش چشم تیره، از رژلب به رنگ های طبیعی و ملایم استفاده نمایید. با استفاده از رژلب ملایم، چهره جوان تری خواهید داشت.

رژلب طبیعی

رژلب طبیعی در آرایش ۲۰۲۰


۱۰٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: سایه چشم تا به تا


اگر اهل ریسک هستید، باید به شما بگوییم که این سبک میکاپ برای شما بهترین گزینه است. در سایه چشم تا به تا، شما باید به جای استفاده از یک رنگ، از دو رنگ متفاوت برای هر پلک استفاده نمایید. در این نمونه میکاپ از سایه چشم آبی برای یک پلک و سایه چشم نارجی برای پلک دیگر استفاده شده است. شما می توانید در انتخاب رنگ سایه چشم ها، به بیس تناژ آن یا مکمل بودن رنگ ها دقت کنید. همچنین، در کنار این مدل سایه چشم، از یک برق لب بی رنگ به کار ببرید.

سایه چشم

سایه چشم تا به تا در آرایش ۲۰۲۰


۱۱٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: سایه چشم قرمز اسموکی


اگر از سال ها پیش به سایه چشم اسموکی خود وفادار بوده اید، وقت آن رسیده که کمی تغییر و تحول ایجاد کنید. چرا به جای استفاده از سایه چشم مشکی یا خاکستری، این بار قرمز تیره را امتحان نمی کنید؟ سایه چشم قرمز اسموکی یک ظاهر جسورانه و خیره کننده را برای شما به همراه خواهد داشت.

سایه چشم قرمز

سایه چشم قرمز اسموکی


۱۲٫ ترند آرایش و گریم ۲۰۲۰: استفاده از رنگ صورتی مایل به قرمز


اگر تاکنون رنگ صورتی را تنها در رژلب و سایه چشم خود استفاده می کردید، به شما پیشنهاد می دهیم مانند تصویر عمل کنید و گونه ها، استخوان زیر ابرو و کمی بالای ابروها را نیز به این رنگ آغشته نمایید. این سبک آرایش نیز بیشتر جنبه فشن داشته و نمی توان برای آرایش روزانه مورد استفاده قرار داد.

میکاپ صورتی
میکاپ صورتی ۲۰۲۰
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا